• یکشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9510-2490-5
  • منبع خبر : ----

شهردار سنندج

شهربازی روباز در سنندج به بهره برداری خواهد رسید

شهردار سنندج گفت: شهرداری سنندج با بخش خصوصی مذاکراتی در خصوص شهربازی در سطح شهر انجام و کارهای اجرایی آن در حال اجرا است و تا آخر اردیبهشت سال آینده سنندج شاهد یک شهربازی سرپوسیده و روباز خواهد بود.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، منوچهر فخری، امروز 5 دی ماه در مراسم افتتاح پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی ضمن اشاره به اینکه افتتاح این پروژه تولدی در عمران و آبادی این شهر است، اظهار کرد: زمانی یک پروژه میتواند در یک شهر به پایان برسد که تعامل خاصی در بین مدیران وجود داشته باشد که خوشبختانه برای اتمام این پروژه همه تلاش کردند و تولدی دوباره را در بحث عمران شهری به وجود آوردند.

وی با اشاره به اینکه خدمت به مردم یک اصل است، افزود: در پروژه های عمرانی مسائل زیادی هست که باید دست به دست هم بدهد تا یک پروژه افتتاح شود و تمامی این مسائل مانند یک زنجیر به همدیگر ربط دارند و اگر در این بین حلقه‌ای مفقود شود کار به اتمام نخواهد رسید.

شهردار سنندج با اشاره به اینکه خدمت زاده تعامل و هم‌افزایی است، ذکر کرد: مردم سنندج انسان‌های با فرهنگ هستند و باید بیشتر از این به این مردم جهت رفاه بیشتر خدمت بی منت ارائه بدهیم.

فخری به خدمات شهرداری در آینده اشاره کرد و گفت: با توجه به حمایت های سپاه پاسداران استان کردستان زمینی به متراژ 32 هکتار در اختیار آرامستان قرار گرفته است که این مهم جای خرسندی دارد و تونل میدان انقلاب نیز تا آخر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه شورای شهر در سال آینده نیز دو پارکینگ دیگر را کلنگ‌زنی خواهد کرد، بیان کرد: اعتبارات شهرداری کم است ولی این مهم باعث نمی‌شود که پروژه‌ها را تعطیل کنیم و خوشبختانه شهرداری سنندج توانسته است در این مورد با افتتاح پروژه‌های مهم شهری ثابت کند که با کمترین منابع مالی می توان کار کرد.

شهردار سنندج در ادامه گفت: اگر پروژه پارکینگ طبقاتی عبدالعلی‌سنندجی در دو سال گذشته افتتاح می شد حال تمامی هزینه های خود را جبران کرده بود ولی امروزه با توجه به افتتاح این پارکینگ و برنامه ریزی‌های که شده این پیش‌بینی شده است که هر ساله مبلغ 4 میلیارد تومان درآمد داشته باشد.

فخری در پایان ضمن اشاره به اینکه این پارکینگ مجهز به سیستم هوشمند راهنما است، یادآور شد: شهرداری سنندج با بخش خصوصی مذاکراتی در خصوص شهربازی در سطح شهر سنندج انجام و کارهای اجرایی آن در حال اجرا است و تا آخر اردیبهشت سال آینده سنندج شاهد یک شهربازی سرپوشیده و روباز خواهد بود.

انتهای پیام


انتهای پیام
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: