• دوشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9510-6290-5
  • منبع خبر : ----

طی مراسمی؛

رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان معرفی شد

مراسم تجلیل از رئیس سابق و معارفه رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان، امروز در سالن ابن سینای دانشکده پزشکی سنندج برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، در این مراسم که با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، مسئولین استانی، معاونین، مدیران، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به عنوان نماینده وزیر بهداشت، طی سخنانی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی کردستان در اجرای طرح تحول نظام سلامت در بین تمام دانشگاه‌های کشور پیشرو بوده و این ثمره تلاش بی شائبه کارکنان حوزه سلامت در این استان است.

محمد آقاجانی ضمن قدردانی از خدمات رئیس سابق این دانشگاه، افزود: دکتر قدیمی در یک دهه دوره ریاست خود منشأ خدمات برجسته‌ای در حوزه‌های مختلف آموزش، درمان، بهداشت، پژوهش، دانشجویی و فرهنگی و ساخت و ساز دانشکده‌ها و پروژه‌های درمانی و مراکز تحقیقاتی در دانشگاه بوده است.

وی عنوان کرد: انضباط مالی دکتر قدیمی علاوه بر سایر صفات ممتاز وی قابل تقدیر بوده و امید است با همکاری سایر اعضای دانشگاه، رئیس جدید نیز سبب ارتقاء هر چه بیشتر خدمات حوزه سلامت شود.

در ابتدای این مراسم رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز ضمن ارج نهادن به حمایت‌های بی دریغ وزیر بهداشت، گفت: عملکرد خود در حوزه سلامت استان کردستان در طول یک دهه را هدیه نظام جمهوری اسلامی ایران به این استان می دانم و تلاش من در قبال پاسخگویی به نیازهای سلامت مردم این مرز و بوم انجام وظیفه بوده است.

دکتر طیب قدیمی افزود: تلاش تمامی همکاران یاری گر خود در دانشگاه علوم پزشکی کردستان و کلیه واحدهای تابعه آن، مشارکت تمامی نهادها و ادارات سطح استان در ارائه خدمات سلامت به مردم و همچنین همراهی خانواده و فامیلان خود را ارج نهاده و امیدوارم پروژه عظیم مرکز پزشکی کوثر نیز به عنوان بارزترین این خدمات و یادگار سفر مقام معظم رهبری در آینده‌ای نزدیک راه اندازی و مرکز ارائه خدمات پزشکی در غرب کشور شود.

رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز در ادامه ضمن قدردانی از زحمات دکتر قدیمی، اظهار کرد: اجرای طرح تحول نظام سلامت با حرکت همه جانبه در تمامی شاخه‌های آموزش، درمان، بهداشت و با هدایت تمامی همکاران دانشگاه را بزرگترین مأموریت دوره تصدی خود می‌دانم.

دکتر سیامک واحدی، آموزش صحیح در جهت کیفی‌تر کردن خدمات بخش درمان، تکمیل و بهره برداری هرچه سریعتر از پروژه مرکز پزشکی کوثر، رفع نواقص و کمبودهای کادر درمان، افزایش رشته دستیاری، راه اندازی دولت الکترونیک و خصوصی سازی در بخش خدمات سلامت را به عنوان رئوس برنامه‌های خود اعلام کرد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از دکتر طیب قدیمی، رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی کردستان قدردانی و حکم سیامک واحدی به عنوان رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان قرائت شد.


انتهای پیام
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: