• دوشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9510-6690-5
  • منبع خبر : ----

خدمت رسانی به مسافران نوروزی با رویکرد فرهنگی انجام شود

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: امسال باید خدمت رسانی به مسافران نوروزی استان کردستان با رویکرد فرهنگی انجام شود.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بابک قنبری در حاشیه اولین جلسه ستاد خدمات سفر نوروز 96 که در استانداری کردستان برگزار شد، افزود: رویکرد سازمان جوانان جمعیت هلال احمر طی سالهای گذشته، تأکید بر انجام سفر سالم بوده و پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در مبادی ورودی و خروجی شهرها خدمات ارزشمندی را به مسافران ارائه کرده‌اند.

وی افزود: راه‌اندازی کمپین "نه به تصادفات جاده ای" ایده ارزشمندی بود که سال گذشته توسط اعضای جوان جمعیت هلال احمر در سراسر کشور برگزار شد.

قنبری اعلام کرد: با توجه به قابلیت های بالای استان کردستان در امر گردشگری می‌توان با تاکید بر آداب و رسوم و فرهنگ بالای منطقه در معرفی بیشتر استان کردستان گامهای مثمر ثمری برداشت.

وی بیان کرد: تاکید بر پوشش محلی، معرفی صنایع دستی و آداب و رسوم به عنوان پارامترهای اصلی استان فرهنگی کردستان می توان نقش بسزایی در معرفی استان داشته باشد.

بابک قنبری تصریح کرد: نوروز 96 هم بمانند سنوات گذشته جوانان هلال احمر طی 20 روز در 30 پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی به ارائه خدمات به مسافران خواهند پرداخت.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان عنوان کرد: همچنین امدادگران جمعیت هلال احمر در 25 پایگاه ثابت و سیار جاده ای وظیفه کمک رسانی خود را در قبال هم میهمان انجام می دهند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: هم میهنانمان در سفر به استان کردستان سفر سالمی را تجربه کرده و شاهد کاهش آمار تلفات تصادفات جاده‌ای باشیم.


انتهای پیام
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: