• چهارشنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9510-7690-5
  • منبع خبر : ----

مطالبات رهبری در ویژه برنامه‌های دهه فجر امسال تبیین شود

معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مراسمات و جشن‌های دهه مبارک فجر به صورتی اجرا شود که بر مبنای مطالبات مقام معظم رهبری باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان، حجت‌الاسلام مهدی فرزی، با اشاره به ایام دهه مبارک فجر اظهار کرد: مراسمات و جشن‌های دهه مبارک فجر به صورتی اجرا شود که بر مبنای مطالبات مقام معظم رهبری باشد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با دهه مبارک فجر افزود: در تاریخ واقعه‌ای مثل دهه فجر نداریم و این سخنان ارزشمند عظمت جشن و تکلیف و نکاتی که ما باید به آن توجه داشته باشیم را برای همه ما مشخص می‌کند.

معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به عظمت دهه فجر از نگاه مقام معظم رهبری بیان کرد: جشن‌های دهه فجر اولاً باید از صورت جشن‌های دولتی خارج شود و دهه فجر باید به این صورت برگزار شود که خود مردم حضور داشته باشند و اگر مردمی نشود دچار مشکل خواهیم شد.

وی اعلام کرد: در ایام دهه فجر آثار فاخری اعم از فیلم‌ها، سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی برای مخاطبان جوان تولید شود چون کلیپ‌ها و متن‌ها می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

حجت‌الاسلام فرزی با اشاره به عظمت راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: جشن‌های دهه فجر باید به صورتی باشد که در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر مردم تاثیر مستقیم داشته باشد و اگر مراسم راهپیمایی کمرنگ شود روز عزای ما است.

وی با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با مسجد محوری یادآور شد: مساجد باید در این دهه فعال شود و روحانیت هم پای کار بیاید و از حضور روحانیت به نحو مطلوب استفاده شود.


انتهای پیام
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: