• پنجشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9510-7790-5
  • منبع خبر : ----

مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج خبر داد:

عملیات نصب تابلوهای نامگذاری معابر شهری سنندج آغاز شد

مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج گفت: با هدف بهبود وضعیت شناسایی معابر و دسترسی آسان شهروندان به معابر  اصلی عملیات نصب تابلوهای نامگذاری معابر شهری آغاز شد.

هه تاو فریدونی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: عدم نامگذاری بسیاری از معابر بواسطه گسترش و توسعه سطح شهر باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای شهروندان شده است.

وی افزود: در بسیاری از معابر سطح شهر نظیر شهرکهای تازه احداث و نواحی منفصل فاقد هرگونه نام و تابلو نامگذاری جهت شناسایی است.

مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج بیان کرد:  جلسات  کمیسیون نامگذاری شورای اسلامی شهر با هدف بهبود شناسایی معابر و دسترسی آسان شهروندان به معابر شهری  با حضور صاحب نظران وکارشناسان مرتبط و معتمدین شهر  بصورت مستمر برگزار می شود.

وی از نصب تابلوهای نامگذاری معابر شهری خبر داد و بیان کرد: با توجه به بازدید اخیر شهردار و اعضای شورای شهر از ناحیه منفصل شهری نایسر و تاکید بر نصب تابلو معابر در این ناحیه عملیات نصب تابلو ها نامگذاری  در معابر  این ناحیه انجام شد.

فریدونی اعلام کرد: برخی از معابرشهری ما فاقد نام است که در کمیسیون نامگذاری  و پس از اخذ مجوز نسبت به تعیین نام این معابراقدام خواهد شد.

وی عنوان کرد : برخی دیگر از معابر سطح شهر دارای نام است ولی فاقد تابلو است که این سازمان نسبت به تهیه  ونصب تابلو این معابرهم  اقدام خواهد نمود.

مدیر عامل سازمان زیبا سازی افزود: برخی از تابلوهای معابر شهر هم فرسوده شده است که عملیات جایگزین نمودن  تابلوهای جدید در این معابر هم در دستور کار این سازمان است.

وی تاکید کرد: بزودی عملیات نصب تابلوهای معابر شهری در شهرک‌های تازه احداث و دیگر نواحی منفصل شهری نیز آغاز خواهد شد.

فریدونی بیان کرد: شهروندان در صورت شناسایی معابری نامگذاری نشده و یا نامناسب بودن اسم معابر می‌توانند با ارائه درخواستی موضوع را به این سازمان اطلاع داده تا پس از بررسی‌های لازم به کمیسیون نامگذاری ارجاع داده شود و نسبت به تهیه تابلو نامگذاری و یا تغییر نام معابر اقدام لازم صورت گیرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با تعیین نام و  نصب تابلوهای نامگذاری معابر شهری بتوانیم بخشی از مشکلات شهروندان و همچنین دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادرسان در مواقع ضروری را رفع کنیم. 


انتهای پیام
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: