• شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9510-8490-5
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته امداد کردستان:

تسهیلات اشتغال به 1600 طرح مددجویان امداد کردستان اعطا شد

مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت: از محل تسهیلات اشتغال بانک های استان یک هزار و 600 طرح اشتغال در سال جاری برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کردستان ایجاد شده است.
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، قنبر موسی نژاد، در دیدار با مدیر عامل امور شعب بانک ملت استان با بیان اینکه بانک‌ها می‌توانند در کمک به ایجاد اشتغال برای مددجویان این نهاد تأثیرگذار باشند، اظهار کرد: انتظار است بانک‌های عامل همراهی و همکاری لازم را در پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد داشته باشند.

وی افزود: بانک ملت عملکرد خوبی در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان این نهاد داشته است و تاکنون 70 درصد از اعتبارات اختصاص داده شده به این بانک پرداخت شده است و 30 درصد باقی مانده است.
موسی‌نژاد با اشاره به کاهش 50 درصدی اعتبارات اشتغال بانک ها در سال جاری نسبت به سال گذشته، اعلام کرد: اعتبارات اختصاص داده شده به بانک ملت در سال جاری از 94 میلیارد ریال به 47 میلیارد ریال کاهش داشته است.
وی عنوان کرد: از محل تسهیلات اشتغال بانک‌های استان یک هزار و 600 طرح اشتغال در سال جاری برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کردستان ایجاد شده است.

مدیرکل کمیته امداد کردستان، گفت: برای ایجاد این تعداد طرح اشتغال 21 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به مددجویان کمیته امداد پرداخت شده است
وی در ادامه گفت: کمک به نیازمندان و رفع مشکلات اقشار ضعیف جامعه سبب خیر در دنیا و آخرت می شود.
در ادامه این دیدار فرشید جهان بین، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان بیان کرد: سهمیه سال جاری بانک ملت 47 میلیارد ریال بوده است که تاکنون 34 میلیارد ریال آن پرداخت شده است.
وی افزود: تعدادی از شعب بانک ملت در سطح استان در زمینه پرداخت تسهیلات اعتبارات اختصاص داده شده اشتغال، تحقق 100 درصدی داشته‌اند و در کل میانگین پرداختی های این بانک در استان 73 درصد است.
در ادامه محسن احمدی، مدیر امور شعب بانک ملت استان کردستان گفت: این بانک در جهت کمک به اقشار نیازمند و پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد همکاری لازم را انجام می دهد و تلاش می شود تسریع و تسهیل لازم در این جهت انجام شود


انتهای پیام
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: