• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-1594-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گفتگو

عضو شورای شهر سنندج:

شورای شهر از نشریات محلی حمایت می کند

عضو شورای شهر سنندج گفت: نشریات کردستان متاسفانه بی بضاعت و بدون حامی مالی بوده و همیشه دنبال حمایت هستند و شورای شهر نیز در این راستا حاضر است که نشریات استان را حمایت کند.

به گزارش ایسنا، منطقه گردستان، ارسطو گویلی در جریان بازدید از غرفه مطبوعات استان کردستان ضمن اشاره به اینکه نشریات کردستان دنبال حمایت هستند، اظهار کرد: نشریات کردستان متاسفانه بی بضاعت و بدون حامی مالی بوده و همیشه دنبال حمایت هستند و شورای شهر نیز در این راستا حاضر است که نشریات استان را حمایت کند.

وی ضمن اشاره به اینکه شورای شهر نشریات داخلی را یاری می کند، عنوان کرد: برای اینکه شورای شهر فعالیت بهتری در راستای آبادانی شهر داشته باشد باید شفاف سازی کند و این مهم باید توسط رسانه ها نشر داده شود.

عضو شورای شهر سنندج با بیان این مهم که شورای شهر منتظر پیشنهادات نشریات در خصوص توسعه شهر است، تصریح کرد: همیشه شورای شهر به دنبال نقد منصفانه از سوی نشریات است و اگر نقدی بدون غرض باشد ما هیچ مشکلی نخواهیم داشت و تا حد توان نیز کمک می کنیم.

گویلی در ادامه گفت: متاسفانه در حوز سرمایه گذاری در این دیار مشکلات و گره های زیادی ایجاد شده که اعضای شورای شهر بنا به تصمیم خود خواستار شفاف سازی این مشکلات برای مردم هستند تا از این مشکلات آگاه باشند.

عضو شورای شهر سنندج در پایان به جای خالی نشریات استان کردستان در مراکز آموزشی و اداری اشاره کرد و یادآور شد: شورای شهر در خصوص کمک به ورزش و توسعه ورزش همگانی در استان کردستان برای اولین بار کمیسیون ورزش و سلامت در شورا راه اندازی می کند.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: