• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-1694-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

با مشارکت کاریکاتوریست‌های زاگرس نشین؛

«رویاهای پوچ ترامپ» به تصویر در می‌آید

همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی 13 آبان ماه کاریکاتوریست های برتر سه استان ایلام، کردستان و کرمانشاه در قالب ورک شاپ یک روزه کاریکاتور «رویاهای پوچ ترامپ» را به تصویر در می‌آید.

مدیر فرهنگی و هنری حوزه هنری کردستان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای برنامه های مشارکتی مراکز استانی حوزه هنری و به منظور هم افزایی هنرمندان سه استان کرمانشاه، ایلام و کردستان، روز 13 آبان ماه کاریکاتوریست های برتر این سه استان با میزبانی حوزه هنری کرمانشاه ورک شاپ آموزشی کاریکاتور تولید محور را برگزار می کنند .

ایرج کاکی افزود: در این ورک شاپ یک روزه کاریکاتوریست های مدعوم ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و با توجه به رویدادهای جهانی و اقدامات استکبارانه رئیس جمهور جدید آمریکا و تلاش در جهت فشار بر کشورهای مستقل و آزادی خواه جهان با هدف زنده کردن مجدد خوی استعمارگرانه با به چالش کشیدن این سیاست‌ها «رویاهای پوچ» و خارج از منطق و رویکرد امروز جهانی، «ترامپ» را به تصویر در می آورند .

وی گفت: موضوعاتی که در این ورک شاپ مورد توجه هنرمندان کاریکاتوریست قرار می گیرد شامل رویاهای پوچ ترامپ، حقوق بشر آمریکایی، دموکراسی آمریکایی و نقش مرزبانان و سبز قامتان سپاه پاسداران در حفظ حریم جمهوری اسلامی ایران و خنثی سازی توطئه های استکبار جهانی خواهد بود.

کاکی با اشاره به سیاست های جاری حوزه هنری در همکاری و مشارکت استان های همجوار در تولید آثار مبتنی بر سیاست های محوری نظام مقدس اسلامی، تصریح کرد: مجموعه آثار خلق شده در این ورک شاپ تولیدی در قالب نمایشگاه در سه استان به  نمایش عمومی گذاشته می شود .

وی بر اهمیت ارتباط و مشارکت هنرمندان این سه استان در تولید آثار مشترک در قالب سیاست های محوری حوزه هنری تأکید کرد و گفت: این همایش حاصل نشست مشترک  مسئولین سه استان بوده که با حمایت رئوسای حوزه هنری سه استان و مشارکت هنرمندان این منطقه با توجه به پتانسیل بسیار قوی هنری منطقه زاگرس، در آینده شاهد اتفاقات بسیار ارزنده ای در تولید آثار فاخر هنری خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: