• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-8590-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان:

140 کیلومتر از بزرگراه کرمانشاه- میاندواب در کردستان به بهره برداری رسیده است

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: 320کیلومتر از بزرگراه به عبارتی قسمت اعظم بزرگراه کرمانشاه- میاندوآب از استان کردستان می‌گذرد که از این مقدار 140 کیلومتر آن به بهره برداری رسیده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، امروز(22 آبان) استاندار کردستان و مدیرکل راه و شهرسازی کردستان از پروژه احداث بزرگراه کرمانشاه-میاندواب  قطعات حد فاصل سنندج به طرف کامیاران بازدید کردند.

در جریان این بازدید مدیر کل راه و شهرسازی کردستان اظهار کرد: پروژه احداث بزرگراه کرمانشاه- میاندوآب به طول 420 کیلومتر بخشی از کریدور شماره10 کشوری است که سه استان کرمانشاه-کردستان و آذربایجان غربی را شامل می‌شود .

شهرام ملکی افزود: 320کیلومتر از بزرگراه به عبارتی قسمت اعظم بزرگراه کرمانشاه- میاندوآب از استان کردستان می‌گذرد که از این مقدار 140 کیلومتر آن به بهره برداری رسیده است.

وی اعلام کرد: 130 کیلومتر نیز در حال ساخت و 38 کیلومتر در حال برگزاری مناقصه و تعیین پیمانکار و 12 کیلومتر مانده نیز در حال مطالعه می‌باشد .

استاندار کردستان نیز ضمن تقدیر از تمامی عوامل مرتبط با پروژه‌های راهسازی استان تقدیر و خاطرنشان کرد: دولت از همه توان خود در راستای توسعه راه‌های کردستان استفاده خواهد کرد و مجموعه اقدامات را مورد حمایت قرار داده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: