• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-9390-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خبر داد:

تداوم ارسال کمک‌های مردم کردستان به زلزله زدگان کرمانشاه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری با بیان اینکه علی رغم وقوع زلزله در کردستان مردم استان از ساعات اولیه این حادثه دردناک کمک های خود را به شهرستان های کانون زلزله در کرمانشاه ارسال کرده اند، گفت: مردم کردستان در تمامی مقاطع زمانی مسئولیت خود را در قبال هموطنانشان انجام داده‌اند .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، آرتیکاس اقبال امروز در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی استان ضمن قدردانی از تلاش دستگاه های اجرایی استان در مدیریت بحران زلزله دو روز گذشته در مناطق غربی کشور، اظهار کرد: در این روزها شاهد بودیم که بخش خصوصی استان نیز دوشادوش دستگاه های اجرایی در مدیریت این بحران نقش آفرینی کرد .

وی گفت: مردم کردستان که خود متاثر از این حادثه دردناک هستند با احساس تعهدی مثال زدنی تمام تلاش خود را جهت ارسال کمک های مورد نیاز زلزله زدگان به کار بسته اند چرا که این مردم نجیب در تمامی مقاطع زمانی حساس مسئولیت خود را در برابر کشور و هموطنانشان به انجام رسانده اند .

مدیرکل مدیریت بحران استان با اشاره به همکاری سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کردستان در ارسال کمک به مناطق زلزله زده کرمانشاه، عنوان کرد: در هماهنگی بسیار خوبی که امروز انجام شد، سازمان اموال تملیکی کردستان و جمعیت هلال احمر استان محموله ای شامل بیش از ۱۶ هزار ثوب انواع پوشاک، بالغ بر ۷۰۰ تخته پتو، کفش، پوشک بچه و لوازم بهداشتی مورد نیاز را در قالب کاروان کمک های استان به کرمانشاه ارسال کردند .

اقبال اضافه کرد: مسئولیتی که به اداره کل مدیریت بحران استانداری کردستان واگذار شده است با همکاری متعهدانه تمامی بخش های دخیل در این مهم در کنار همکاری مردم به نحو احسن در حال انجام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: