• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-995-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

در پایان مرحله رفت؛

فوتسالیست‌های دختر مریوانی در صدر جدول رقابت های لیگ دسته یک کشور ایستادند

فوتسالیست های دختر مریوانی در دور رفت مسابقات فوتسال دختران لیگ دسته یک باشگاه های کشور با چهار پیروزی و یک باخت و کسب 12 امتیاز به عنوان صدرنشین رقابت ها در این مرحله به کار خود پایان دادند .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، دور رفت مسابقات فوتسال دختران لیگ دسته یک باشگاه های کشور شامگاه چهارشنبه چهارم بهمن ماه در شهر قم به پایان رسید .

در این رقابت ها شش تیم هیأت فوتبال مریوان، هیأت آمل، فرهنگ ایثار ایرانیان، جواهری ایوبی فخیم قم، شاهد فسا و نفت امیدیه دیدارهای خود را به مدت پنج برگزار کردند .

فوتسالیست های دختر مریوانی به عنوان نماینده کردستان با حمایت و کمک شرکت تک بتن و اداره کل ورزش و جوانان استان در این رقابت ها حضور پیدا کردند و موفق شدند عنوان نخست این مرحله را کسب کنند .

تیم شایسته هیأت فوتبال مریوان در این مسابقات با غلبه بر تیم های جواھری اێوبی فخیم قم، فرھنگ و ایثار ایرانیان، نفت امیدیە، شاھد فسا و یک باخت مقابل هیأت آمل با کسب 12 امتیاز به عنوان صدرنشین رقابت ها در این مرحله به کار خود پایان داد .

هیأت آمل و فرهنگ ایثار ایرانیان به ترتیب با امتیازات 10 و 7 در جایگاه های دوم و سوم این رقابت ها قرار گرفتند .

ماریە کمانگر، شیما قبادی، پردیس امامی، بیتا ابراھیمی، آیدا ابراھیمی، صبا علی خانی، ندا تابعی، لاوین قاضی، نجلا صالحی، دریا شھیدی، فرمیسک تاراجف، عذرا امینی، ژینو پیکری و زیلان مرادی به سرپرستی ژیلا رحیمی و مربیگری شھین حاجی عزیزی در این رقابت ها نقش آفرینی کردند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: