• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-2795-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان:

جلوی بدخواهان ورزش خواهم ایستاد

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: متاسفانه تعدادی از افراد در جامعه ورزش حضور دارند که نمی خواهند ورزش استان رشد کند و من نیز جلوی این بدخواهان ورزش خواهم ایستاد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حامد جولایی امروز 11 بهمن در مجمع انتخابات رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان کردستان که با حضور دبیر فدراسیون برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه تعدادی از افراد در جامعه ورزش حضور دارند که نمی خواهند ورزش استان رشد کند و من نیز جلوی این بدخواهان ورزش خواهم ایستاد.

وی ضمن اشاره به اینکه 29 رقابت کشوری در این استان در سال جاری برگزار شده است، عنوان کرد: با برگزاری این مسابقات خواسته ایم که جوانان ما در میادین کشوری بدرخشند و بتوانند سهمیه مسابقات آسیایی کسب کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان با تاکید بر این مهم که کردستان نیز باز هم پتانسیل برگزاری رویداد های ورزشی کشوری را دارد، گفت: متاسفانه نمیدانم چرا تعدادی از جامعه ورزشی به این حرکات واکنش نشان میدهند و به گونه ای باعث توسعه ورزش شده اند.

جولایی در ادامه با ذکر این مطلب که کونگ فو استان کردستان در تمام میادین ملی و بین المللی موفق بوده است، ذکر کرد: ما امروز تاسف میخوریم که این رشته هنوز به آن جایگاه خود در آسیا و المپیک نرسیده است و به گونه ای حق آن در دنیایی ورزش خورده شده است.

وی در ادامه گفت: کونگ فو استان کردستان همیشه در تمام میادین ورزشی سربلند بوده است و خوشحال هستیم که بدنه تیم ملی را ورزشکاران کردستانی تشکیل داده و در کنار این مهم نیز متاسف هستیم که قهرمانان این رشته نمی توانند در ادارات جذب شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان ضمن اشاره به اینکه باید فدراسیون رایزنی های لازم را در خصوص جذب این قهرمانان انجام دهد، خاطرنشان کرد: استان کردستان از نبود اسپانسر در ورزش رنج میبرد و تمام میزبانی هایی که هیات کونگ فو و هنرهای رزمی قبولمی کنند با هزینه خود هیات اداره می شود و این مهم جای تشکر دارد.

جولایی در پایان ضمن اشاره به اینکه خانه کونگ فو در استان کردستان وجود ندارد، یادآور شد: این رشته بالغ بر 3 هزار ورزشکار سازمان یافته دارد و ما نیز قول خواهیم داد در سال آینده سالن چند منظوره ای نیز در اختیار این رشته قرار بدهیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: