• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-5594-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

اولین جلسه هم اندیشی عکاسان خبری استان برگزار شد

اولین جلسه هم اندیشی عکاسان خبری استان با حضور عکاسان خبری خبرگزاریهای  استان برگزار شد

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، عکاسان خبری استان کردستان در راستای انسجام هرچه بهتر فعالان این عرصه با دنیایی رسانه جلسه هم اندیشی در شامگاه شنبه 14 بهمن در سالن اندیشه پردیس سینما بهمن با حضور عکاسان استان برگزار کرد.

سید محمد لطیف حسینی نسب سرپرست عکاسان خبری استان کردستان در این جلسه ضمن اشاره به اینکه امروزه عکاسان خبری استان کردستان از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند، عنوان کرد: در دنیایی رسانه خود انسان ها با تلاش و فعالیت می توانند جایگاه خود را تعیین کنند.

وی با اشاره به اینکه لازمه رشد در هر عرصه، مباحث آموزشی است، بیان کرد: با توجه به اینکه دنیایی عکاسی خبری هر روز با علم جدیدی وارد این جرگه می شود باید با فراگرفتن از آموزش روز کاری بکنیم که از این قافله کشور جا نمانیم.

حسینی نسب در ادامه گفت: امروزه عکاسان خبری استان کردستان با توجه به حساسیت کاری که بر عهده دارند باید منسجم تر و بادقت بیشتر عمل کنند چون یک تک عکس در دنیایی رسانه بازگو کننده حرف های زیادی است.

وی که مدیرت خانه مطبوعات کردستان را نیز برعهده داردضمن  اشاره به اینکه عکاسی خبری نیازمند تشکیل یک سمن است، خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های عکاسان خبری استان کردستان راه اندازی یک سمن است و میخواهیم از طریق این مهم فعالیتهای هنری این افراد را تحت یک انجمن برگزار کنیم.

مدیر خانه مطبوعات کردستان در پایان به شرکت کردن عکاسان خبری در جشنواره های معتبر داخلی و بین المللی تاکید و یادآور شد: عکاسان خبری استان کردستان از لحاظ هنر عکاسی جایگاه خوبی دارند ولی متاسفانه به دلیل اینکه در جشنواره ها حضوری پر رنگ ندارند رزومه مناسبی نخواهند داشت و بر همین اساس میخواهیم تا این افراد در جشنواره ها شرکت به عمل آورند تا جایگاه هنری خود را ارتقا بدهند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: