• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3092-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گفتگو

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

اتحاد و یکپارچگی در برابر هجمه‌های بیگانگان پیام حضور حماسی مردم به جهانیان بود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: این حضور حماسی مردم نشان می‌دهد که ملت ایران اسلامی همواره متحد و یکپارچه در برابر هجمه‌های بیگانگان ایستادگی کرده و امروز با این حضور تماشایی خود به تمام یاوه‌گوی‌های دشمنان پاسخ دندان‌شکنی دادند.

محمدقاسم سیاووشی، در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: یکی از پیام‌هایی که این حضور مردمی می‌تواند برای جهانیان داشته باشد، این است که وحدت  اسلامی در سراسر کشور همزمان با دنیای اسلام برقرار است.

 وی افزود: این حضور حماسی مردم نشان می‌دهد که ملت ایران اسلامی همواره متحد و یکپارچه در برابر هجمه‌های بیگانگان ایستادگی کرده و امروز با این حضور تماشایی خود به تمام یاوه‌گوی‌ها دشمنان پاسخ دندان‌شکنی دادند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به دستاوردهای نظام مقدس انقلاب اسلامی بیان کرد: در طول این 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی ما شاهد رشد چشمگیری بودیم.

وی با اشاره به اینکه تمام دنیا از این عظمت و اقتدار ما نارحت است، عنوان کرد: براین اساس برای پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر روز بیشتر از دیروز تلاش خواهیم کرد.

سیاووشی یادآور شد: طبق بررسی‌های صورت گرفته امسال نسبت به سال‌هایی که راهپیمایی برگزار شده حضور با شکوه‌تر  و از نظر کمیت و کیفیت نیز بالاتر بوده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: