• دوشنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-197-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : گزارش

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی:

مسئولی که برای رفع تکلیف کار می کند باید کنار برود

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه مسئولان باید برای مردم و ارتقا شهرستان تلاش کنند اظهار کرد: مسئولی که برای رفع تکلیف کار کند باید کنار برود.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان حمدالله کریمی شب گذشته (یکشنبه، ۳۱ تیر)  در جمع اصحاب رسانه شهرستان بیجار که در سالن جلسات دفتر نماینده شهرستان برگزار شد، با اشاره به وجود اختلاف نظر  در بحث جانمایی زنجیره فولاد بین دو شهرستان قروه و بیجار اظهار کرد: اکنون نیز در جانمایی این پروژه در شهرستان بیجار اختلاف نظر وجود دارد که به صلاح شهرستان نیست و باید تابع نظر کارشناس باشیم.

وی ضمن ابراز گله مندی از اینکه عملکرد صندوق کارآفرینی امید در شهرستان بیجار قابل قبول نیست افزود: این صندوق در ۴ ماهه اول سال ۳۰ مورد پرداختی داشته است.

نماینده شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دغدغه مردم جهت برگزاری پنجمین جشنواره زیبایی اسب کُرد در بیجار گفت: وظیفه خود را در خصوص برگزاری جشنواره اسب کُرد انجام داده ام.

وی با اعلام اینکه جابجایی مدیران در شهرستان بیجار دلیل و منطق داشته است تصریح کرد: در بحث جابجایی مدیران ادارات حساسیت های لازم اعمال شده است و در این زمینه مشاوره صورت گرفته است چرا که قصد داریم بهترین ها را جایگزین کنیم .

کریمی با تاکید بر اینکه بین اعضای شورای شهر تفرقه وجود دارد عنوان کرد: یکی از مهمترین مشکلات شهر بیجار تفرقه و عدم همدلی شورای شهر است که از اعضای شورای شهر می خواهم اختلافات را کنار بگذارند و به فکر منافع شهر و مردم باشند .

وی با اشاره به بحث توسعه مشاغل روستایی تصریح کرد: در بحث توسعه مشاغل روستایی به زودی حدود ۵ میلیارد تومان برای ۷۸ طرح پرداخت می شود .

کریمی در پایان سخنان خود با ذکر اینکه مسئولان باید برای مردم و ارتقا شهرستان فعالیت داشته باشند، یادآور شد: مسئولی که برای رفع تکلیف کار کند باید کنار برود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: