• سه شنبه ۲۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-997-5
  • خبرنگار : 68021
  • منبع خبر : گزارش

250 میلیارد ریال اعتبار برای 4 خطه کردن جاده سقز- بانه مصوب شده است

سرپرست فرمانداری سقز گفت: مبلغ 250 میلیارد ریال اعتبار برای 4 خطه کردن جاده سقز- بانه مصوب شده است .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، کامیل کریمیان در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان سقز اظهار کرد: نقاط حادثه خیز جاده سقز _ بانه امسال حذف می شود .

وی افزود: آسفالت 1.8 کیلومتر جاده سقز – مریوان هم  امسال تمام و 10 کیلومتر جاده سقز – بوکان نیز آزاد سازی و 7 کیلومتر آن تحویل می شود .

سرپرست فرماندار سقز، با بیان اینکه اقدامات لازم برای ایمن سازی کنارگذر در دست انجام است ادامه داد: پل آدینان زیر بار ترافیک خواهد رفت .

وی با بیان اینکه 306 کیلومتر آسفالت راه روستایی به پیمان سپرده شده است، خبر داد: امسال 60 کیلومتر جاده روستایی آسفالت می شود .

کریمیان بیان کرد: تاکنون از محل صدور کارت های مرزی 10 میلیارد ریال به حساب 1036 خانوار مرزنشین شهرستان سقز واریز شده است .

وی گفت: در بحث بازآفرینی شهری در حوزه تازه آباد اقدامات خوبی صورت گرفته و در حال انجام است و تلاش برای ارتقای این ناحیه منفصل شهری به ناحیه متوسط شهری به جد پیگیری می شود .

کامیل کرمیان درباره فرودگاه سقز گفت: در حال حاضر در بحث تطویل باند، ابینه، تملک زمین و ایجاد ساختمان های پلیس و ...پیمانکاران مشغول کار بوده و روند آن بسیار امید بخش است .

وی اظهار کرد: 3100 متر به فضای بیمارستان تامین اجتماعی سقز اضافه می شود که عملیات ساخت این محدوده از خردادماه امسال آغاز و پیشرفت آن روند مطلوبی دارد .

سرپرست فرماندار سقز، با اشاره به اهمیت حوزه مدیریت شهری در ارائه خدمات رسانی به شهروندان بر هماهنگی و همصدایی و برنامه ریزی در این حوزه تاکید کرد .

کریمیان تصریح کرد: شورا و شهرداری شبکه اجتماعی گسترده ای است و در خدمات رسانی پیشانی شهر محسوب می شود و باید با تعامل، هماهنگی و همفکری بیشتر شاهد ارائه خدمات بهتری از سوی این دو نهاد باشیم .

سرپرست فرمانداری سقز با تشریح اهمیت اطلاع رسانی خدمات انجام شده از طریق رسانه ها تاکید کرد: ادارات، خدمات انجام شده را از طریق اصحاب رسانه اطلاع رسانی و مسئولان از اطلاع رسانی خدمات در گروه های مجازی، تشویش، افترا و توهین در فضای مجازی پرهیز کنند .

ماموستا سید حسین حسینی امام جمعه سقز در ادامه این جلسه، گفت: اشتغال زایی و رفع بیکاری، هوشیاری در برابر جنگ نرم دشمن و مقابله با آن و مبارزه با گرانی  از مهمترین مواردی است که باید به جد پیگیری شود .

کیوان جهانی، دادستان سقز نیز در ادامه این جلسه، بر هوشیاری مسئولان و اصحاب رسانه در خصوص جرایم رایانه ای هشدار داد و گفت: با کسانی که نظم عمومی را خدشه دار کنند برخورد می شود .

مدیر شبکه توزیع برق سقز نیز اعلام کرد: با تغییر ساعات کار ادارات 1500 میلیارد وات مصرف برق در کشور کاهش یافت .

عطاا..نوروزی از اصحاب رسانه سقز برای فرهنگ سازی در راستای کاهش مصرف برق تقدیر کرد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: