• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-291-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان عنوان کرد:

اجرای 71 پروژه آسفالت و بهسازی راه روستایی در کردستان

مدیرکل راه وشهرسازی کردستان با اشاره به اجرای 71 پروژه فعال راه روستایی در سطح استان گفت: با اتمام این پروژه ها 163 روستای استان از راه مناسب آسفالته بهره مند خواهند شد.

شهرام ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: در دو سال گذشته حدود 260 کیلومتر راه روستایی آسفالته احداث شده و نهضت بهسازی راه های روستایی در استان با جدیت هر چه تمامتر ادامه دارد.

وی افزود: امسال نیز 71 پروژه برای بهسازی راه های روستایی استان بطور فعال در حال انجام است که با اجرای این پروژه‌ها، 335 کیلومتر راه آسفالته روستایی جدید به مجموع راه های روستایی استان افزوده خواهد شد.

ملکی ادامه داد: اتمام این تعداد پروژه بهره مندی 16 هزار خانوار در 163 روستا با جمعیتی حدود 65 هزار نفر از هموطنان روستایی از راه مناسب را به دنبال خواهد داشت.

مدیر کل راه وشهرسازی کردستان در ادامه ضمن تشکر از مساعدت‌های مدیران وزارت راه و شهرسازی وبه ویژه وزیر راه وشهرسازی و استاندارکردستان؛ خواستار تداوم این حمایت ها و توجه خاص به منظور اختصاص اعتبارات ویژه برای رفع محرومیت‌های استان کردستان در حوزه حمل و نقل و کاهش فاصله استان با میانگین کشوری در برخورداری از راه مناسب شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: