• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-197-5
  • خبرنگار : 68025
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئولین باید بی منت به مردم خدمت کنند

ِجانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی کردستان گفت: مسئولین نباید اجازه دهند تا بین مسئولین و مردم فاصله بیفتاد و باید بی منت به مردم خدمت کنند .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان عبدالحسین یوسفی جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان کردستان و از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس امروز ( دوشنبه، ۲ شهریور)  در یادواره شهدا دهستان نجف آباد که در مسجد این روستا برگزار شد، با محکوم کردن حادثه تروریستی ۳۱ شهریور شهر اهواز اظهار کرد: این اقدام توسط فرزندان این ملت در کوتاهترین زمان پاسخ داده خواهد شد .

وی با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: در ۸ سال دفاع مقدس ۳۶ هزار دانش آموز و ۴ هزار فرهنگی به شهادت رسیده است و باید از فرهنگ عاشورایی و ۸ سال دفاع مقدس تمدن نوین اسلامی را به جهان معرفی کنیم .

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان کردستان با بیان اینکه ۷۰ درصد از جمعیت کنونی کشور ۸ سال دفاع مقدس را ندیده اند ، گفت: باید ۳۰ درصد از جمعیت کنونی کشور که جنگ و دفاع مقدس را تجربه کرده اند به نحو احسن آن دستاورد ها را بازگو کنند .

وی با اعلام اینکه دشمن در حال فاصله انداختن بین مسئولین و مردم است ، تصریح کرد: مسئولین ما باید بی منت به مردم خدمت کنند و اجازه ندهند تا بین مسئولین و مردم فاصله بیفتاد .
 
یوسفی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در آستانه ورود به دهه ۵۰ است ، ادامه داد: در آغاز این دهه موضوع جهاد کبیر و عدم تبعیت از دشمن را داریم و دهه ۵۰ را باید با جهاد کبیر پشت سر بگذاریم .

وی با تأکید بر اینکه سپاه پاسداران و کمیته امداد امام خمینی(ره) ساخت ۱۰۰۰ واحد خانه محروم در استان کردستان را آغاز کرده اند ، خاطرنشان کرد: از این رقم ۵۱ واحد مسکونی سهم شهرستان بیجار است .

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان کردستان در پایان یادآور شد: در دولت اسلامی نباید محرومی وجود داشته باشد و باید دست به دست هم دهیم و مشکلات را رفع کنیم .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: