• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-2390-5
  • خبرنگار : 68027
  • منبع خبر : گزارش

نماینده ولی فقیه در سپاه سنندج:

دفاع از نظام اسلامی حفظ اسلام ناب محمدی است

نماینده ولی فقیه در سپاه سنندج گفت: در هشت سال دفاع مقدس تعداد زیادی جوان این مرز و بوم به خاطر حفظ ارزش های نظام اسلامی جانفشانی کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حجت الاسلام امید سبحانی امروز(5مهر ماه) در حاشیه اجرای رزمایش خدمات رسانی شیفت ایثار در کشتارگاه دام سنندج با اشاره به اهمیت حفظ نظام اسلامی اظهار کرد: حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است که این مهم خود موجب حفظ اسلام ناب محمدی می شود.

وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس تعداد زیادی جوان این مرز و بوم به خاطر حفظ ارزش های نظام و حفظ اسلام ناب محمدی که امام حسین در این راه خود و 72تن از یارانش را فدا کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه سنندج با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در دوران پیش از انقلاب قسمت هایی از خاک کشورمان تقدیم خارجی ها شد و یکی از افتخارات نظام اسلامی این است که از ذره‌ای از خاک کشور چشم پوشی نکرده است.

وی عنوان کرد: نسل نو و جدید به دلیل سروکار داشتن با فضای مجازی از جنگ و ارزش های نظام دور مانده اند که وظیفه ماست این افراد را با آرمان هایمان آشنا کنیم و جلوی جنگ های روانی دشمنان را بگیریم.

حجت الاسلام سبحانی ادامه داد: مردم باید در برابر جنگ های روانی و اقتصادی دشمن به نظام اسلامی اعتماد داشته باشند و این را به یاد داشته باشند که خداوند خود روزی رسان مردم است.

وی با اشاره به غفلت عده ای از مردم در مواقع جنگ های روانی و لزوم قناعت و دفاع در برابر تهاجم دشمنان خاطرنشان کرد: عده ای از مردم به جای اینکه در مواقع حساس از دولت حمایت کنند چوب لای چرخ دولت می اندازند و اگر مردم به اندازه مورد نیاز خود از بازار خرید کنند این مشکلات به وجود نمی آمد.

نماینده ولی فقیه در سپاه سنندج در پایان یادآور شد: 40سال در سختی بوده ایم و در 8سال دفاع مقدس حتی نمی توانستیم سیم خاردار درست کنیم که اکنون به فضل الهی موشک های پیشرفته و نقطه زن داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: