• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-2291-5
  • خبرنگار : 68027
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان:

دام های حمل شده در سطح کردستان توقیف شوند

استاندار کردستان گفت: از مرز استان نباید حتی یک راس دام خارج شود و محموله های دامی سبک و سنگین از سوی تعزیزات حکومتی توقیف شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا شامگاه دوشنبه(9مهر ماه) در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کردستان با اشاره به اینکه محموله های دامی سبک و سنگین که به قصد قاچاق وارد استان می شوند باید توقیف شوند اظهار کرد: محموله های دام های سبک و سنگین قاچاق از سوی تعزیزات حکومتی توقیف و در این مورد اجازه دخالت به هیچ فردی ندهند .

وی افزود: باید به طور جدی از خروج دام از طریق شهرستان های مرزی به خارج از کشور جلوگیری کنیم.

استاندار کردستان با بیان ضرورت برخورد با قاچاقچیان تصریح کرد: اگر ما با کسانیکه با غذای مردم بازی می کنند برخورد کنیم می توانیم جلوی قاچاق دام را بگیریم.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری بیشتر ارگانه های دولتی عنوان کرد: دستگاه های دولتی، نظامی و انتظامی از هر گونه امکانات حمل و نقلی که دارند برای تامین و حمل کالاهای اساسی استان استفاده کنند .

مرادنیا ادامه داد: اتاق بازرگانی، اتحادیه کامیونداران و یا هر تاجری که بتواند لاستیک از عراق وارد کند مورد حمایت ما قرار خواهد گرفت .

وی با اشاره به هماهنگی مابین نیروی انتظامی و شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی در استان برای توزیع سوخت خاطرنشان کرد: متاسفانه در بعضی دستگاه ها و نهادها ناهماهنگی هایی وجود دارد و هر یک از آنها براساس گمان قانون را تفسیر می کنند .

استاندار کردستان در پایان ضعف در اطلاع رسانی صحیح و به موقع را در ایجاد و افزایش نگرانی های مردم بی تاثیر ندانست و یادآورشد: مشکلات و کمبودهایی در جامعه ما وجود دارد که نباید مسئولان دچارخودباختگی و ضعف شوند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: