• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-3391-5
  • خبرنگار : 68027
  • منبع خبر : گزارش

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان:

قانون از تولیدکننده حمایت نمی کند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: با وام بانکی 18درصد نمی توان خط تولید را بازسازی کرد و قانون از تولیدکننده حمایت نمی کند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمد دره‌وزمی شامگاه امروز در نشست شورای گفت وگو دولت و بخش خصوصی با اشاره به عدم حمایت قانون از تولیدکننده اظهار کرد: با وام بانکی 18درصد نمی توان خط تولید را بازسازی کرد و یا اشتغال را افزایش داد و تولیدکنندگان با دریافت این وام ها محکوم به شکست می شوند.

وی افزود: 53درصد واحدهای تولیدی استان کردستان کمتر از 10نفر اشتغال دارند که با پرداخت بهره های بانکی بالا نمی توانند باقی بمانند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان با اشاره به نبود مشوق ها برای افزایش و جذب سرمایه گذار در استان تصریح کرد: سرمایه گذار در استانی که راه آهن ندارد و فرودگاهی یا پروازهای مشخص ندارد سرمایه گذاری نخواهد کرد.

وی با تاکید بر نقش نمایندگان مجلس در توسعه متوازن کشور عنوان کرد: هرچه پیش می رویم استان های توسعه نیافته، توسعه نیافته تر می شوند و شکاف اجتماعی بین جامعه درحال افزایش است.

دره‌وزمی در پایان یادآور شد: کسی که می رود کارتش را می فروشد متقلب است نه فقیر و مظلوم که نیاز است با اینگونه افراد برخورد قاطع شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: