• جمعه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-4191-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان:

توسعه راه های کردستان از مطالبات جدی، استان است

استاندار کردستان، با بیان اینکه توسعه راه های استان، نیازمند تلاش بیشتر است، گفت: یکی از مطالبات جدی کردستان، توسعه راه های استان است که راه و شهرسازی با سرعت در حال اجرای این پروژه ها هستند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، بهمن مرادنیا (12 مهرماه) در شورای اداری کردستان که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس امور اداری و استخدامی برگزار شد، اظهار کرد: در ابتدای کار تعدادی از پروژهای نیمه تمام را به همراه مدیران استان مورد بررسی و راه اندازی قرار دادیم.

وی با بیان اینکه از دو جهت این پروژه ها برای مردم حائز اهمیت بود، تصریح کرد: بنا به نیاز مردم به راه اندازی بیمارستان و رنجش مردم نسبت به انجام علمکرد دولت آغاز عملیات اجرایی را در اولویت قرار دادیم.

استاندار کردستان، افزود: بیمارستان بانه و سقز، فرودگاه سقز، منطقه ویژه اختصاصی بانه و مریوان، سالن 6 هزار نفری و شرکت صنعتی سرینجیانه سنندج از جمله پروژه های اولویت دار هستند.

مرادنیا بیان کرد: تخصیص اعتبارات این پروژه‌ها از پیشرفت خوبی برخوردار هستند، به جز تالار فرهنگ سنندج که با واگذاری به پیمانکار جدید به زودی شروع به کار می‌کند.

وی با بیان اینکه توسعه راه های استان، نیازمند تلاش بیشتر است، گفت: یکی از مطالبات جدی کردستان، توسعه راه های استان است که راه و شهرسازی با سرعت در حال اجرای این پروژه ها است.

استاندار کردستان،خاطر نشان کرد: جاده مریوان جزو یکی از پروژه های حیاتی مردم است، این پروژه در دست اجرا است و از وزارت راه و شهرسازی 500میلیارد دلار به آن اختصاص داده‌اند.

مرادنیا یادآورشد: یکی از ضعف های دولت عدم اطلاع رسانی به مردم است که اخیرا شورای اطلاع رسانی را فعال کردیم که برنامه ها و اتفاقات استان را به مردم اطلاع بدهد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: