• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-2192-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

نیروهای امنیتی ایران به الگویی برای جهانیان تبدیل شده است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مقاومت ملت ایران در برابر تحریم ها نشانه بیداری ملت ایران اسلامی و اقتدار نیروهای امنیتی ماست که امروز تبدیل به الگویی برای جهانیان شده‌ایم.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان امروز، 14مهرماه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی اظهار کرد: امنیت مقوله ای اساسی برای هر کشور است و انسان بدون امنیت نمی تواند به هیچکدام از امور روزانه خود برسد.

وی افزود: اهمیت امنیت برای جامعه مانند هوا برای انسان است و نبود آن انسان را دچار تنگنا و سختی بیشمار می‌کند، برهمین اساس دشمنان اولین چیزی را که مورد هدف قرار می دهند، امنیت است.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه امنیت از مهم‌ترین مسائلی است که همگان باید به آن توجه داشته باشند. بیان کرد: امنیت امروز جامعه ما به برکت وجود نیروهای مسلح برقرار شده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه براساس آیات قرآن اگر انسان‌های شایسته نبودند زمین به فساد کشیده می شد، عنوان کرد: حفظ امنیت در جامعه برای این امر است که در این جهان آزاد و باعزت زندگی کنیم.

وی با اشاره به وجود دو نظریه برای حفظ زندگی در این جهان که در داخل کشور هم طرفدارانی دارد، اعلام کرد: عده‌ای برای اینکه زندگی کنند، تسلیم شدن را قبول و دم از سازش با دشمن می‌زنند و زمانی که در زمان دفاع و محافظت از مردم به گوشه ای می خزند و یا در کنار هم پیمانشان قرار می گیرند و به کشور خیانت می‌کنند.

آیت الله حسینی شاهرودی عنوان کرد: براساس آیات قرآن اعتماد به دشمن و اینکه بخواهیم دشمن امنیت ما را تامین کند، نشدنی است و اگر دشمن بر کشور پیروز شود به هیچ کس رحم نخواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه نباید با دشمنان هیچ قراردادی ببندیم چرا که دشمن پایبند هیچ قراردادی نیست، افزود: نمونه بارز این امر هم یک قرار داد بین‌المللی بود که دشمن بدون هیچ اهمیتی آن را زیر پا گذاشت و هیچ کس هم نتوانست از  آن ها بازخواست کند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اعلام کرد: با تسلیم شدن و کوتاه آمدن در مقابل دشمن راضیتی برای ما حاصل نخواهند شد، فقط آن ها مطیع بودن شما را می خواهند و برگشت از دین و مرامتان را طلب می کنند.

وی عربستان سعودی را نمونه بارز این امر دانست و گفت: امروز عربستان حتی حقوق کارمندانش را نمی‌تواند پرداخت کند و دشمن در مقابل تأمین امنیت آنان تمام دارایی ها و ... را طلب می کند.

آیت الله حسینی شاهرودی خاطرنشان کرد: نظریه دیگر این است اگر ما عزت، پیروزی، اقتدار و عظمت را می خواهیم باید در مقابل دشمنان ثابت قدم باشیم و اگر اینگونه باشد خدا نیز از شما حمایت خواهد کرد.

وی اعلام کرد: امروز دشمنان نیز از این عظمت و اقتدار ایران اسلامی هراس دارند چرا که ملت ایران ثابت کرد که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: وزیر خارجه فرانسه در یکی از سخنرانی های خود اعلام کرده که ایستادگی ایران فرصتی است برای ما که از زیر یوغ آمریکا بیرون بیایم و این برای ما افتخار است.

وی افزود: آمریکا می خواست با  تحریمش اقتصاد ما را شکست دهد، اما با مقاومت ملت ایران و حذف دلار از معاملات، اقتصاد آمریکا در حال شکست است و این امر لرزه بر جان سیاستمداران آمریکایی انداخته است.

آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: این امر نشانه بیداری ملت ایران اسلامی و اقتدار نیروهای امنیتی ماست که امروز تبدیل به الگویی برای جهانیان شده‌ایم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: