• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-3594-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان گشایش یافت + گزارش خبری

هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان امروز چهارشنبه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان کردستان گشایش یافت.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در این مراسم اظهار کرد: هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان امروز با 230 غرفه و 157 ناشر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان آغاز به کار کرد.

جلال قلعه شاخانی افزود: در این نمایشگاه 73 هزار و 500 عنوان کتب داخلی و 8 هزار و 400 کتاب بین المللی ارائه می شود.

وی عنوان کرد: در هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب استان کردستان 2 هزار و 800 کتاب کوردی توسط هشت ناشر از اقلیم کردستان ارائه می شود .

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در ادامه ضمن اشاره به اینکه شش نشست علمی در این رویداد فرهنگی برگزار می شود، ذکر کرد: برگزاری نشست های علمی از مخاطبین خاصی برخوردار است که در این نمایشگاه از اساتید دانشگاهی و هیات علمی استفاده می شود .

وی به تخفیف خرید کتاب هشتمین دوره نمایشگاه کتاب کردستان هم اشاره و خاطرنشان کرد: تمامی کتب این نمایشگاه با 30 درصد تخفیف ارائه شده که 10 درصد آن را ناشر، 10 درصد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و 10 درصد دیگر نیز توسط موسسه شرکت‌های نمایشگاهی تقبل شده است.

وی در پایان به حضور 15 ناشر خارجی هم در این نمایشگاه اشاره و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از امروز چهارشنبه 18 مهر تا 23 مهر جهت بازدید عموم در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان کردستان دایر است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: