• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-1593-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه کردستان:

جهاددانشگاهی کردستان همراه و همگام با دانشجویان استان است

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه کردستان گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد علمی، پژوهشی است که در تمام زمینه ها کمک حال دانشجویان می باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حجت الاسلام محرم بیابانی، در نشست با شورای سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان، که در دفتر نهاد رهبری دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی استان کردستان یک نهاد علمی، پژوهشی و فرهنگی است که در تمام زمینه ها کمک حال دانشجویان می باشد.

وی با بیان اینکه تعامل مسئولین با دانشجویان بیشتر برقرار شود، عنوان کرد: دانشجویان توانمندی های زیادی دارند و می توانند در رشد و توسعه کشور تاثیرگذار باشند و بر همین اساس باید مسئولین بیشتر با این قشر از جامعه تعامل برقرار کنند.

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه کردستان، ضمن اشاره به اینکه نیروی جوان، سرمایه بزرگی برای نظام است گفت: امروزه مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد ولی با وجود این قشر از جامعه می توانیم مقابل دشمنان ایستادگی و راه توسعه کشور را هموار کنیم.

حجت الاسلام محرم بیابانی، با تاکید بر این مهم که باید اعتماد جوانان را جلب کنیم، خاطرنشان کرد: جوانان بزرگترین سرمایه های این کشور هستند و اگر بتوانیم به طور مطلوب اعتماد آنها را کسب کنیم، این قشر از جامعه می توانند در روند توسعه و ارتقا کشور نقش آفرین باشند.

گفتنی است: در این نشست رئیس جهاددانشگاهی کردستان به همراه معاون فرهنگی و اعضای شورای سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی حضور داشتند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: